Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda / 15.10.2019

PP nodarbība "Mana Drošība" 1. klašu skolēniem

IMG 2435 Copy

11. un 12. septembrī skolā viesojās Ādažu pašvaldības policijas inspektore darbā ar nepilngadīgajiem Inga Meija.
Nodarbības “Mana Drošība” laikā, ar 1. klašu skolēniem tika pārrunāti ar drošību saistīti jautājumi sākot no brīža, kad skolēns dodas ārā no mājām: uzvedība, piesprādzēšanās vieglajās automašīnās, gājēju pāreju šķērsošana, ielas šķērsošana, ja tuvumā nav gājēju pārejas, kā arī jautājumi, kas saistīti ar došanos mājās: kas izņem no skolas, kas pieskata, kā rīkoties, ja mājās paliek viens un ir zvans pie durvīm, utt. Tika pārrunāta glābšanas dienesta izsaukšana, informācija, kas jāpasaka. Inspektore pārrunāja ar skolēniem arī jautājumus par uzvedību skolā, par skolas iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu, par atbildību par savām lietām, savām mantām, par skolēna dokumentiem – par skolēna apliecības nepieciešamību un tās nēsāšanu līdzi.
Nodarbības laikā visi skolēni aizpildīja un parakstīja DROŠĪBAS LĪGUMU, apliecināja, ka par savu drošību rūpēsies paši - būs uzmanīgi un atbildīgi.
Skolēni saņēma atstarojošas vestes, ko uzģērbt, lai labi būtu redzami visos laika apstākļos, it īpaši krēslainajās un tumšajās diennakts stundās. Lai veiksmīgs un drošs mācību gads! Foto